Mapa serwisu ikona

infolinia: 91 885 18 58

e-mail: sale@ogrodzenia-panelowe.pl

 

Dla projektantów

BFS - Najlepsze Systemy OgrodzenioweDostęp do katalogów technicznych

Firma BFS Ogrodzenia - jest wiodącym i renomowanym dostawcą nowoczesnych i trwałych ogrodzeń systemowych o szerokim spektrum zastosowań, wykorzystywanych m.in. do grodzenia: obiektów użyteczności publicznej, obiektów przemysłowo-handlowych, osiedli mieszkaniowych, szkół, placów zabaw, parków, obiektów sportowych, rekreacyjnych i wielu innych. Pragniemy zachęcić Państwa do zapoznania się z katalogami dostarczanych przez firmę BFS ogrodzeń i bram. W tym celu prosimy o wypełnienie i przesłanie do nas krótkiego formularza, potwierdzającego chęć otrzymania dostępu do katalogów BFS.

Doradztwo i konsultacje

Jeśli przy projektowaniu wybranego systemu ogrodzeniowego nasuną się Państwu jakieś pytania bądź wątpliwości, dział techniczny BFS Ogrodzenia pozostaje do dyspozycji – wykwalifikowani pracownicy udzielą Państwu wyczerpujących odpowiedzi, wskażą rozwiązanie zasygnalizowanych problemów w oparciu o standardowe produkty i techniki instalacji lub – w razie potrzeby - zaproponują nietypowe wykonanie, elastycznie dostosowane do specyficznych wymagań danej realizacji. Dodatkowo firma BFS Ogrodzeniaygotować dla Państwa szacunkowy kosztorys projektowanego systemu ogrodzeniowego.


Formularz kontaktowy


Dane kontaktowe

nazwa firmy:
imię i nazwisko (wymagane):
stanowisko:
telefon (wymagany):
e-mail (wymagany):
ulica, nr:
kod pocztowy:
miejscowość:
województwo:


Sposób wysyłkiNewsletterZabezpieczenie przed SPAM-em.
Kliknij w parasol:

Kontakt z nami

telefon kontaktowy:

+48 91 885 18 58

+48 668 147 142

Przed rozpoczęciem korzystania ze strony należy zapoznać się z regulaminem serwisu. Przedstawione zostały w nim istotne informacje m.in. na temat wykorzystywania plików cookie (zapysywanych domyślnie na Twoim urządzeniu), polityki prywatności oraz praw autorskich, jakimi objęte są wszystkie materiały reklamowe zamieszczone na stronie.

Przeczytaj regulamin ogrodzenia panelowe