Mapa serwisu ikona

infolinia: 91 885 18 58

e-mail: sale@ogrodzenia-panelowe.pl

 

O nas

BFS - Najlepsze Systemy Ogrodzeniowe

Tu jesteś: ikona Strona główna ikona O nas


 

Firma BFS (akronim od Best Fence Systems), specjalizująca się w dostarczaniu nowoczesnych systemów ogrodzeniowych klasy Premium, powstała w 2007 r. w Szczecinie. Pomysł rozpoczęcia działalności w branży ogrodzeń zrodził się w oparciu o po dziś dzień aktualną diagnozę, że w tym sektorze rynku nadal ilość profesjonalnych podmiotów - oferujących autentycznie wysokiej jakości produkty i usługi - wydaje się niedostateczna w stosunku do rosnącego popytu ze strony wymagających i świadomych inwestorów. Stworzenie rozpoznawalnej i godnej zaufania marki, stawiającej wyłącznie na wysokiej klasy wyroby od najlepszych polskich producentów, dbającej o dobre standardy obsługi Klienta oraz zapewniającej sprawną dystrybucję materiałów ogrodzeniowych na terenie całego kraju – to właśnie wyzwanie, jakiego z pasją podjęło się BFS.

Dla tak sformułowanych celów kluczowe dla BFS okazały się nie tylko powołanie zespołu złożonego z pracowników o wybornych kompetencjach technicznych i bogatym doświadczeniu handlowym, ale przede wszystkim budowa długoterminowych relacji biznesowych z wiodącymi i renomowanymi producentami systemów ogrodzeniowych. Znacząca skala sprzedaży, ugruntowana pozycji firmy, zwłaszcza w północno-zachodnim rejonie Polski, a także stabilna i wiarygodna kondycja finansowa (sprawdź link Rzetelna Firma o raz Firma Wiarygodna Finansowo) pozwala obecnie BFS na negocjowanie bardzo korzystnych warunków zakupowych oraz status autoryzowanego dystrybutora (np. firmy METPOL), proponującego wyroby po cenach producenta.

BFS – wychodząc naprzeciw potrzebom zarówno Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw - nieodmiennie największy nacisk kładzie na: wysokie walory użytkowe i estetyczne, doskonałe parametry techniczne, trwałość  oraz wzorową funkcjonalność dostarczanych systemów ogrodzeniowych, wierząc, że odpowiednio dobrane i znakomite jakościowo produkty są w dłuższej perspektywie czasowej najbardziej opłacalne i satysfakcjonujące dla Klientów. Konsekwentna realizacja przez BFS tak zdefiniowanych założeń handlowych przekłada się na sukcesywnie rosnące portfolio stałych Klientów, a budowanie wizerunku profesjonalnego i rzetelnego dostawcy pozwala na obsługę prestiżowych inwestycji dla czołowych firm budowlanych na polskim rynku.

Oferta firmy BFS ma charakter kompleksowy, uwzględnia bowiem wszystkie etapy realizacji inwestycji: fachowe doradztwo i pomoc przy projektowaniu, dostawę wybranego systemu ogrodzeniowego oraz jego profesjonalną instalację. Montaże ogrodzeń prowadzone są na terenie całej Polski we współpracy z firmą TCS, dysponującą ekipami montażowymi, w skład których wchodzą doświadczeni i sprawdzeni fachowcy o wysokich kwalifikacjach technicznych. Bardzo duża liczba wykonanych robót (ponad 100 inwestycji), wykorzystanie nowoczesnego sprzętu i narzędzi (niwelatory optyczne, wiertnice spalinowe, minikoparki) oraz zamiłowanie do sztuki precyzyjnego, estetycznego i solidnego realizowania prac ogrodzeniowych, przekłada się na satysfakcję i uznanie ze strony Klientów.  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z galerią przykładowych realizacji.

 

Zastosowanie ogrodzeń oferowanych przez BFS:

  • obiekty handlowe i przemysłowe
  • obiekty użyteczności publicznej
  • zakłady pracy, firmy, magazyny
  • instytucje, obiekty administracyjne
  • osiedla mieszkaniowe, parkingi
  • szkoły, place zabaw, parki, skwery
  • obiekty sportowe, boiska, stadiony
  • obiekty i tereny wojskowe
  • prywatne posesje,  działki rekreacyjne

 

Kontakt z nami

telefon kontaktowy:

+48 91 885 18 58

+48 668 147 142

Przed rozpoczęciem korzystania ze strony należy zapoznać się z regulaminem serwisu. Przedstawione zostały w nim istotne informacje m.in. na temat wykorzystywania plików cookie (zapysywanych domyślnie na Twoim urządzeniu), polityki prywatności oraz praw autorskich, jakimi objęte są wszystkie materiały reklamowe zamieszczone na stronie.

Przeczytaj regulamin ogrodzenia panelowe