Mapa serwisu ikona

infolinia: 91 885 18 58

e-mail: sale@ogrodzenia-panelowe.pl

 

Promocje

BFS - Najlepsze Systemy OgrodzenioweSerdecznie zapraszamy do skorzystania z aktualnych promocji na ogrodzenia systemowe dostarczane firmę BFS Prezentowane poniżej promocje dotyczącą kompletnych ogrodzeń (cena 1 mb ogrodzenia obejmuje wszystkie materiały potrzebne do budowy nowego ogrodzenia) najwyższej jakości, co potwierdzają wystawiane świadectwa jakości i pisemna gwarancja producenta. Przy porównywaniu różnych ofert zachęcamy Państwa do sprawdzenia ostatecznego, całkowitego kosztu zakupu wszystkich materiałów o jednakowej specyfikacji technicznej i wymiarowej.


Do każdego ogrodzenia z promocji możecie Państwo dodatkowo zamówić systemowe bramy i furtki wykonane na żądany wymiar, z wypełnieniem dopasowanym do wybranego typu ogrodzenia. 
 


Brak stron.

Kontakt z nami

telefon kontaktowy:

+48 91 885 18 58

+48 668 147 142

Przed rozpoczęciem korzystania ze strony należy zapoznać się z regulaminem serwisu. Przedstawione zostały w nim istotne informacje m.in. na temat wykorzystywania plików cookie (zapysywanych domyślnie na Twoim urządzeniu), polityki prywatności oraz praw autorskich, jakimi objęte są wszystkie materiały reklamowe zamieszczone na stronie.

Przeczytaj regulamin ogrodzenia panelowe